امور مالی

امور مالی

 

 financial - امور مالی

راه حل های صفحات نمایشی تبلیغاتی عمومی ال جی از به روز ترین تکنولوژی های صفحات دیجیتال هستند که مهارت بسزائی در توسعه راه حل هایی برای صفحات نمایش عمومی شرکت های مالی برخوردارمی باشد.

صفحات نمایشی دیجیتالی می توانند به سادگی یک صفحه با یک منبع تامین کننده اطلاعات باشد، در عین حال می توانند سیستمی پیچیده با صفحات نمایش متعدد با چندین لیست کاربری از چندین منبع با قابلیت های برنامه ریزی.

  • ترقی دادن محصولات و برنامه ها با پیام های مشخص که قادر باشند بصورت مداوم بروز رسانی شوند.
  • در ارتباط قرار دادن کاربران با برنامه های تعاملی که به موقع هدف گذاری شده اند در مناطق پر ترافیک مانند راه های ورودی، لابی ها، و پنجره های گویا.
  • بهبود سطح آگاهی و نگهداری در حین شناسایی چندین مورد.
  • ال جی همه چیز را با هم در اختیار شما قرار می دهد.

    با مجموعه کاملی از نمایشگر های LCD تبلیغاتی و صفحات نمایشی پلاسما، صفحات نمایشی لمسی، mounts، و بازی های دیجیتالی، مدیران بازار عمودی و مهندسان برنامه ها راه حل هایی کارآمد و پیش رونده را برای صفحات دیجیتالی نمایشی بر اساس شبکه، امنیت و بودجه مورد نظر شما و استرتژی تجاری شما فراهم می کند.

    برند شرکت خود را بسازید.

    کاربران انتظار دارند اطلاعات به صورتی پیوسته و واضح و از روشی مشخص و دائمی در اختیارشان قرار بگیرد. صفحات نمایشی دیجیتال می توانند برند شما را به ثبت برسانند و یک هویت سازمانی قابل تشخیص برای شما خلق کنند. نقاط قدرت و ویژگی های برند خود را در کنار دانشی که بر محصولاتتان دارید را در جهت به دست آوردن اعتماد و وفاداری از سوی مشتریانتان را به اشتراک بگذارید. موقعیت های تعاملی مشتری محور را که می توانند منجر به فعالیت های مستقیم بیشتر در راستای دستیابی به اطلاعات، خرید یک محصول و یا یک برنامه ریزی زمانی با یک بانکدار شخصی می شوند را افزایش دهید.