بهداشت و درمان

بهداشت و درمان

 

 healthcare - بهداشت و درمان

با ورود تکنولوژی های دیجیتالی جدید به عرصه بهداشت و درمان، خدمات جدیدی در راستای ارائه سرویس های شخصی و مناسب ضروری به نظر می رسد. صفحه های نمایش عمومی می توانند حس آزادی را منتقل کنند و به راحتی در فضاهایی از قبیل لابی ها، راهروها، و سالن های غذاخوری با صفحات منوی دجیتالی همراه با تبلیغات متحرک قرار گیرند. ال جی در فراهم نمودن جدیدترین تکنولوژی های دیجیتال و گسترش دادن راه حل های طراحی شده برای رفع نیاز های خاص در حوزه خدمات بهداشت و درمان پیشتاز است.

ارتباطات از طریق علامت های دیجیتالی

با شروع یک سری تبلیغات کامل در مورد تلویزیون های LCD و صفحات لمسی پلاسما و تلویزیون هایی با صفحات کشیده، ال جی دامنه محصولات خود را در زمینه صفحات نمایشی عمومی گسترده ساخته است.

 • صفحات راهنمای بیمارستان ها، کیوسک های صفحه نمایش و صفحات منو می توانند اطلاعات را به بازدید کنندگان منتقل کنند درحالیکه مطالب داخل این صفحات می توانند بروز رسانی شوند.
 • سرویس های راهنمایی دیجیتال و اطلاعات آموزشی تنها با لمس یک دگمه قابل دسترسی می باشند.
 • صفحات نمایشی با علائم دیجیتال می توانند در اتاق های کنفرانس جهت برقراری ارتباطات دسته جمعی مورد استفاده قرار گیرند.
 • م الکترونیکی می توانند با کدهای اضطراری در راستای انتقال سریع و موثر اطلاعات در ارتباط باشند.
 • برند خود را بسازید

  علایم دیجیتالی همچنین می توانند موجب تاسیس برندهای بیمارستانی شوند. بکارگیری ویژگی های مثبت و ارزشی بیمارستان در کنار خدمات ارائه شده در جهت به دست آوردن اعتماد و ایجاد حس وفاداری در میان بیماران و مسئولین و پزشکان. موجب افزایش فرصت های متقابل بیمار مدارانه می شود که این امر موجب یک فعالیت مستقیم در راستای درخواست برای جدول زمانبندی و اطلاعات بیشتر با یک پزشک است.

  ارزش های علائم دیجیتال

  ال جی دارای مجموعه ای از مهندسین حاذق و مجرب با توانایی در درک پیچیدگی های آمیخته در علائم دیجیتالی می باشد.بگذارید تا ما یک شبکه فعال دیجیتالی را بر اساس ویژگی های مجموعه شما برایتان توسعه دهیم، خواه تنها کنترل یک صفحه نمایش در یک لابی و یا مجموعه ای از صفحات نمایش در ساختمان های مختلف، ال جی راه حل هایی را برای ارتقاء رضایت بیماران برای شما فراهم می کند.