دیجیتال ساینیج ها ، مفهوم یک سیستم ترکیبی شامل مجموعه ای از سخت افزار و نرم افزارست که برای نشان دادن یک طیف وسیعی از اطلاعات در یک زمینه شبکه فراهم شده است که امروزه یکی از پر کاربردترین ابزارها در مراکز صنعتی، دولتی، فرهنگی و خصوصی می باشد.
در جهان امروز دیجیتال ساینیج ها یک ابزار قوی برای تبلیغات و اطلاع رسانی می باشد. یکی از کاربردهای فراوان دیجیتال ساینیج ها در مدارس می باشد . خبررسانی در مدارس از اهمیت فراوانی برخوردار می باشد که می توان به وسیله دیجیتال ساینیج ها به خوبی این کار را انجام داد . جدول زمانی برنامه ها و امتحانات ، ارتباطات درون مدارس ، تبلیغات رویدادها ، همچنین پیام های تبریک و تسیلیت به معلمان و دانش آموزان ، نمایش سایت مدرسه به صورت آنلاین و نشان دادن تاریخ و زمان و پیش بینی آب و هوا از دیگر کاربردهای دیگر این سیستم می باشد.
از کاربردهای تبلیغاتی دیجیتال ساینیج می توان به نمایش محصولات بوفه مدارس و تبلیغ آن اشاره کرد. با نمایش برنامه های آموزنده در زنگ های تفریح یا به حرکت و فعالیت تشویق کردن بچه ها با نمایش برنامه های ورزشی به رشد و پیشرفت فرزندانمان کمک بیشتری خواهد شد.

برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.benqiran.com مراجعه فرمائید.

درباره admin

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *